Безпечні покупки в ELNINO.UA

Наш інтернет магазин працює за протоколом https://., що видно в пошуковому рядку браузера. При передачі будь яких Ваших персональних даних, або перегляду чи покупки товарів на нашому сайті біля  https:// буде відображатися зелений «замок», що означає безпечність та конфіденційність.


Якщо Ви обрали спосіб оплати готівкою, не слід   хвилюватися, адже ми надійна компанія. У разі виникнення будь яких питань ми зможемо їх вирішити на користь нашого клієнта.

Згідно законодавства України, парфумерія та косметичні товари не підлягають поверненню, однак, якщо Ви отримали товар, що не відповідає замовленню, або у Вас виникли певні зауваження  - Ви без проблем зможете його повернути та отримати кошти.

У випадку, якщо Ви обрали спосіб оплати карткою на сайті, Ви автоматично будете переадресовані безпосередньо на сторінку банку (Uni Credit Bank)для проведення даної маніпуляції. Всі данні, які необхідно ввести для здійснення оплати отримує тільки банк.

Хочемо підкреслити, що при оплаті карткою на сайті наш платіжний шлюз працює за технологією 3D Secure, це унікальна система, яка забезпечує оплату товару через інтернет та розроблена компанією MasterCard тa Visa.

При оплаті Ви бачите вміст замовлення. Вказується юридична назва і адреса продавця. У нашому випадку всі дані повністю співпадають. Можете бути впевненні, що Ваші кошти потраплять саме до нас.

Після натискання кнопки Оплатити вам на Ваш номер мобільного телефону, який прив’язаний до вашої банківської карти, надійде код, яким потрібно підтвердити платіж. Цим Ви підтверджуєте, що платіж здійснюєте саме Ви.
Крім оплати готівкою чи карткою, ми також пропонуємо оплату міжнародною платіжною системою PayPal. Відомо, що PayPal являється практично самим безпечним видом оплати замовлень в інтернеті.

Тому, купуючи в ELNINO.UA, Ви в надійних руках і можете відчувати себе в повній мірі безпечно!

 

Content