Доставка і оплата

Інтернет-магазин ELNINO.UA здійснює доставку всіх товарів за посередництвом міжнародних поштових відправлень, безпосередньо із центрального складу компанії в Чеській Республіці.

 

Пропонуємо такий спосіб доставки:

- доставка у відділення Укрпошти (10 − 20 днів з моменту оформлення замовлення).

Вартість доставки Укрпоштою - 59 грн по всій території України.

 

Пропонуємо такі способи оплати:

- готівкою у відділеннях Укрпошти (післяплата)

- банківською карткою у гривні (LiqPay, Приват 24)

 

Доставка Укрпоштою

Ваша посилка буде доставлена на найближче відділення Укрпошти за адресою, яку Ви вказали в даному замовленні. Коли товар буде відправлено з нашого складу в Чехії, Вам надійде інформаційне SMS повідомлення з номером посилки. Відслідковувати посилку по цьому номеру Ви зможете на сайті Укрпошти тоді, коли вона пройде розмитнення і буде на території України. Тривалість цього процесу залежить від Укрпошти, ми на це не впливаємо. Коли Ваше замовлення прибуде на найближче відділення, Ви отримаєте поштове повідомлення від Укрпошти. Також у Вашому особистому кабінеті побачите статус Вашого замовлення і номер посилки.

Сторінку для відстежування посилки знайдете тут.

Доставка здійснюється по всій території України. Щодо можливості доставки в регіони, в яких проводиться ATO, Вас проконсультує наш оператор. На даний момент Укрпошта не здійснює доставку на територію Криму. Міста, до яких Укрпошта не здійснює доставку, зможете подивитися тут.

Термін доставки становить 10-20 днів з моменту оформлення замовлення. Відправлення з нашого складу в Чехії здійснюємо щовівторка, однак можуть траплятися випадки, коли замовлення відправляються пізніше (в залежності від об'єму посилок та від навантаження чеського складу). 

Посилку можете забрати на відділенні Укрпошти в будь-який зручний для Вас час. Строк зберігання посилки на відділенні Укрпошти становить 18 днів, з 5-ого дня починає нараховуватися оплата за зберігання посилки.

Вартість доставки - 59 грн по всій території України.

Оплата готівкою – післяплата

Якщо Ви обрали спосіб оплати як післяплату, тоді сплачуєте суму Вашого замовлення готівкою у відділенні Укрпошти. Для цього способу оплати на сайті вказані ціни в гривні, й у відділенні Укрпошти Ви сплатите таку саму суму в гривні, яка вказана на сайті при оформленні замовлення.

Додатково Вам потрібно буде сплатити вартість грошового переказу. Ми б із задоволенням взяли це зобов'язання на себе, але це неможливо. Точна вартість грошового переказу вказана в таблиці:

У відсотках від суми платежу

Тариф

до 500  UAH включно

6%

понад 500 UAH. до 1000 UAH.

5%

Понад 1000 UAH. до 2000 UAH.

4%

понад 2000 UAH.

2%

але не менше

1 USD

 

 

 

 

 

 

Оплата банківською карткою

PrivatbankLogo

Оплачувати платіжною карткою − це модно, зручно та безпечно. В інтернет-магазині ELNINO.UA своє замовлення Ви зможете оплатити карткою будь-якого українського банку, оплата здійснюється у гривні. З Вашої картки буде знято суму, що відповідає сумі замовлення, без додаткової комісії. А ще велика перевага у випадку доставки замовлення Укрпоштою − Вам не потрібно оплачувати вартість грошового переказу. Економте і оплачуйте карткою!

Оплата карткою в інтернет-магазині ELNINO.UA здійснюється через платіжну систему ПриватБанку. Після натискання кнопки «оформити замовлення» Вас буде направлено на платіжну сторінку ПриватБанку, де Ви зможете ввести дані зі своєї картки. Потім, після заповнення всіх даних, на Ваш номер телефону прийде підтверджувальний СМС-код. Після введення вказаного перевірного коду платіж буде здійснено.

Оплачувати карткою в інтернет-магазині ELNINO.UA безпечно. Впровадити цей спосіб оплати нам, як зарубіжній компанії, було нелегко, ми пройшли численні перевірки з боку банку. Тому Ви, як клієнт, можете бути впевненим, що переказуєте кошти дійсно нам, наша продукція оригінальна, і товар Вам буде обов’язково доставлений. Якби це не відповідало дійсності, нам довелося б оплачувати достатньо високі договірні штрафи. Все це гарантує Вам цілковиту безпеку.

Якщо у Вас не здійснюється оплата карткою, то найбільш імовірні причини − це перевищення ліміту на оплату в інтернеті або Ваша картка заблокована для оплати в інтернеті. У таких випадках потрібно зателефонувати на «гарячу лінію» Вашого банку та розблокувати картку чи підняти ліміт. Також практично в будь-якому банку можна відкрити спеціальну додаткову картку для оплати в інтернеті, це найбільш безпечний спосіб оплати.

Оплата PayPal

Ваше замовлення в нашому інтернет-магазині можете оплатити системою PayPal. Насправді PayPal є безпечним способом оплати для онлайн покупців, так як PayPal має добре спрацьовані умови для повернення коштів покупцям. В Україні системою PayPal можна користуватися для оплати без обмежень. Для цього потрібно лише зареєструватися в системі PayPal, відкрити власний аккаунт та приєднати до нього українську платіжну картку. Оплата, здійснена безпосередньо системою PayPal, буде списувати кошти саме з цієї платіжної картки.

При оплаті PayPal діє загальна вартість замовлення в євро, так як і при оплаті банківською карткою.

Гарантії

При оформленні замовлення рекомендуємо залишити додаткове страхування посилки, яке Вам за невеликий платіж надає 100 відсоткову гарантію. У випадку втрати або пошкодженні посилки, вам не потрібно зв’язуватись з Укрпоштою, цю проблему мі вирішуємо самостійно. Відправимо Вам нову посилку з таким же товаром за наш рахунок або повернемо вам гроші.

Товар в наших посилках дуже добре запакований, тому ризик пошкодження мінімальний.

Із результатів проведеного нами дослідження ми дізнались, що основною проблемою оплати онлайн є те, що відправники (продавці) можуть отримати кошти і не відправити посилку з товаром. Перш за все, наша компанія серйозна, у відкриття інтернет-магазину було інвестовано багато засобів і у випадку обману покупців, ми б ніколи ці засоби не повернули. Але для того, щоб заспокоїти наших покупців та збільшити довіру до нашого інтернет-магазину, доводимо до Вашого відома, що у нас є представництво в Україні. Якби Вам з якої-небудь причини не була відправлена посилка з товаром, наше представництво поверне Вам кошти, які Ви оплатили за замовлення. Наше завдання налагодити систему так, що б до таких випадків ніколи не дійшло. 

 

Content