Elnino в інших країнах

Інтернет-магазин ELNINO.UA являється новачком в Україні, але це не означає, що ми зовсім починаємо.  Наші інтернет - магазини присутні в різних країнах Європи з 2003 року. Ми почали розвиватися в Чехії,  так як наша компанія займалася оптовою торгівлею та дистрибуцією брендових парфумів і косметики.  Нам стало не достатньо ринку в Чехії  і ми вирішили рухатися  далі - в Словакію, Польшу, Болгарію,  Грецію та інші країни.  В 2014 році визначилися  з виходом на український ринок, а в грудні у нас успішно вийшло включити наш інитернет-магазин в США.

Кожен ринок надає нам багато досвіду, чим більше країн в яких ми працюємо  тим більш досвідченішими ми стаємо, а наша робота стає все краще і краще.

Всі парфуми в зазначені країни відправляються з одного центрального складу в Чеській Республіці.  Тому можете бути певні, що отримаєте від нас оригінал, такий же товар, який ми відправляємо всім нашим європейським клієнтам.

Ми гадаємо, що наша довготривала присутність в багатьох європейських країнах, а також в США, надасть вам достатньо гарантій для співпраці з нами.

Як доказ деякі наші інтернет-магазини можна  подивитися тут:

Чеська Республіка - www.elnino.cz

Словакія- www.elnino.sk 

Польша- 

Болгарія-

Греція-

США-

 

 

 

 

 

Content