Подарункові сертифікати

Де можна придбати подарункові сертифікати ELNINO.UA™?

Електронні подарункові сертифікати від ELNINO.UA можна купити і оплатити в Приват24. Просто оберіть номінал сертифікату (500, 1000 чи 1500 грн), оплатіть карткою і на електронну адресу отримайте код сертифікату.

Як працює подарунковий сертифікат?

Сертифікати електронні, у форматі коду. При оформленні замовлення код сертифікату вводиться в поле для купону і в корзині сума сертифікату автоматично відмінусується від вартості покупки. Якщо Ви зробили замовлення на суму 750 грн і у Вас є сертифікат на 500 грн, тоді Ви оплатите лише 250 грн.

Якщо сума Вашого замовлення менше ніж номінал сертифікату, різницю інтернет-магазин ELNINO.UA™ не повертає. Так само не можливо обміняти сертифікат на гроші. Покупець може передати сертифікат іншій людині, сертифікати не іменні.

Який термін дії сертифікатів?

Всі сертифікати дійсні до кінця 2016 року.

Що робити якщо сертифікат не спрацював?

Ви завжди можете звернутися за допомогою до наших операторів на безкоштовну телефонну лінію 0800-21-07-07, написати нам на електронну адресу info@elnino.ua, чи повідомити в чат.

Якщо Ви загубили сертифікат, напишіть нам про це та відправте квитанцію про оплату сертифікату (квитанцію Ви отримаєте на електронну адресу після покупки сертифікату в Приват24), ми перевіримо чи сертифікат не був використаний, анулюємо його і відправимо Вам новий сертифікат в такій же самій сумі.  

 

Content